Ford Bantam 1.6i XLE
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ford Bantam 1.6i XLE |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Nákladní auto |
| Výrobce: | Ford |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1597 ccm |
| Výkon motoru: | 71 kW / 95 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 137 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 82 x 75.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 217.9 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1350 x 0 x 4670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4450 litrů |
| Objem nádrže: | 54 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/65R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/65R14 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 6.6 litrů na 100 kilometrů |

