Ford Bantam 1.6i XLT
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ford Bantam 1.6i XLT |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Nákladní auto |
| Výrobce: | Ford |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1597 ccm |
| Výkon motoru: | 71 kW / 95 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 179 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 82 x 75.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 218 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1350 x 0 x 4660 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2690 litrů |
| Objem nádrže: | 54 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 15.7 litrů na 100 kilometrů |

