Ford E-250 Extended
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ford E-250 Extended |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Nákladní auto |
| Výrobce: | Ford |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4605 ccm |
| Výkon motoru: | 171 kW / 229 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 387.82 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 9.4:1 |
| Velikost válce | 90 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 218 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2140 x 2020 x 5900 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4450 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 8761/1205 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2370 kg |
| Objem nádrže: | 132 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/60-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/60-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 15.7 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 14.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |

