Ford E-350 XLT Super Duty
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ford E-350 XLT Super Duty |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Ford |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 12 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5407 ccm |
| Výkon motoru: | 193 kW / 259 koní při 4500 otáček |
| Točivý moment: | 474.6 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 90 x 104 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 155 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2120 x 1790 x 5390 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4450 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2856 kg |
| Objem nádrže: | 132 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 190/60-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |

