GAZ 24-10
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | GAZ 24-10 |
| Datum uvedení na trh: | 1989 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | GAZ |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Výkon motoru: | 145 kW / 194 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 309 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 92 x 86 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

