GAZ 24 Volga 2.3 D
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | GAZ 24 Volga 2.3 D |
| Datum uvedení na trh: | 1977 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | GAZ |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2304 ccm |
| Výkon motoru: | 145 kW / 194 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 309 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 92 x 86 mm |
| Systém paliva: | Programmed fuel injection |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1500 x 1810 x 4740 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5040 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/80-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/80-R14 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

