Ginetta G 20
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ginetta G 20 |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Ginetta |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1800 ccm |
| Výkon motoru: | 180 kW / 241 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 481 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 102 x 88 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2140 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 820 x 1580 x 3640 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3350 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/50-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/50-R15 |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

