Ginetta G 27
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ginetta G 27 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Ginetta |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1800 ccm |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 280 Nm při 2900 otáček |
| Velikost válce | 102 x 88 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

