Ginetta G 40
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Ginetta G 40 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Ginetta |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1986 ccm |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 280 Nm při 2900 otáček |
| Velikost válce | 102 x 88 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 110 x 1770 x 3980 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 110 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4040 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/50-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/50-VR15 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

