Holden Astra Cabriolet
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Astra Cabriolet |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Kabriolet |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2197 ccm |
| Výkon motoru: | 110 kW / 147 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 203 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1720 x 4280 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4460 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 200/50-R16 |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |










