Holden Barina
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Barina |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1389 ccm |
| Výkon motoru: | 67 kW / 90 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 120 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1650 x 3820 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4090 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |










