Holden Combo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Combo |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1598 ccm |
| Výkon motoru: | 65 kW / 87 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 133 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1810 x 1690 x 4330 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4570 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

