Holden Commodore SS Victoria
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Commodore SS Victoria |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5665 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 5300 otáček |
| Točivý moment: | 196.62 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 10.1:1 |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |










