Holden Frontera
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Frontera |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3165 ccm |
| Výkon motoru: | 153 kW / 205 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 290 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1790 x 4690 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4810 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

