Holden Monaro
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Monaro |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3791 ccm |
| Výkon motoru: | 173 kW / 232 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 374 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 6-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2800 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1850 x 4790 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5130 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |










