Holden Rodeo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Rodeo |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2405 ccm |
| Výkon motoru: | 70 kW / 94 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 207 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3060 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1650 x 1810 x 4910 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5490 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/80-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/80-R14 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

