Holden UTE
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden UTE |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3789 ccm |
| Výkon motoru: | 154 kW / 207 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 305 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2950 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1490 x 1850 x 5060 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5420 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |










