Holden Vectra
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Vectra |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2198 ccm |
| Výkon motoru: | 110 kW / 147 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 203 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 5-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1470 x 1800 x 4600 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4850 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |










