Holden Zafira
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Holden Zafira |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Víceúčelový / combi vůz |
| Výrobce: | Holden |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2198 ccm |
| Výkon motoru: | 110 kW / 147 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 203 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 625 x 57.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1640 x 1750 x 4320 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4690 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

