Honda Accord 2.0 Comfort
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Honda Accord 2.0 Comfort |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Honda |
| Karoserie: | Kombi |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 116 kW / 155 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 190 Nm při 4500 otáček |
| Komprese: | 9.8:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Emise CO2: | 153 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 5-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2690 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1770 x 4670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5260 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 459/1657 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1926 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/65R15V |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/65R15V |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 217 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9.1 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.7 litrů na 100 kilometrů |










