Hummer H1
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H1 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 6500 ccm |
| Výkon motoru: | 148 kW / 198 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 583.08 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 102 x 92 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1910 x 2200 x 4690 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 7250 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |










