Hummer H1 Alpha
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H1 Alpha |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Pickup dodávky |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 6604 ccm |
| Výkon motoru: | 227 kW / 304 koní při 3000 otáček |
| Točivý moment: | 705.12 Nm při 1500 otáček |
| Komprese: | 17.5:1 |
| Velikost válce | 103.1 x 99.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1960 x 2200 x 4690 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 410 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6420 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 3276 kg |
| Objem nádrže: | 195 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 315/70-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 315/70-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, 304.8 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, 304.8 mm |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 13.8 litrů na 100 kilometrů |










