Hummer H1 Open Top
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H1 Open Top |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 6504 ccm |
| Výkon motoru: | 155 kW / 208 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 596.64 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 20.2:1 |
| Velikost válce | 103 x 97 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1960 x 2200 x 4690 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 410 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6420 litrů |
| Objem nádrže: | 159 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |










