Hummer H2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H2 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 6000 ccm |
| Výkon motoru: | 239 kW / 320 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 488.16 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 102 x 92 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3130 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2020 x 2070 x 4830 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |










