Hummer H2 Hannibal
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H2 Hannibal |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5967 ccm |
| Výkon motoru: | 242 kW / 325 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 1057.6 Nm při 4700 otáček |
| Velikost válce | 101.6 x 91.9 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3130 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2070 x 2070 x 5180 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 260 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6420 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2903 kg |
| Objem nádrže: | 121 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 15000 km |










