Hummer H2 SUV
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H2 SUV |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5965 ccm |
| Výkon motoru: | 242 kW / 325 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 522 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 102 x 92 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3130 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2020 x 2070 x 4820 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 260 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6420 litrů |
| Objem nádrže: | 121 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 285/70-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 285/70-R17 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 15000 km |










