Hummer H3 Cosmos
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H3 Cosmos |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3500 ccm |
| Výkon motoru: | 166 kW / 223 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 305.1 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 101.6 x 91.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3120 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 2020 x 2180 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6420 litrů |
| Objem nádrže: | 159 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |










