Hummer H3 SUV Sport Utility
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Hummer H3 SUV Sport Utility |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Hummer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3457 ccm |
| Výkon motoru: | 166 kW / 223 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 305.1 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 101.6 x 91.9 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2850 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1880 x 1900 x 4750 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 240 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6420 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 835/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2132 kg |
| Objem nádrže: | 87 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 14.7 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 13.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |










