IAD Venus
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | IAD Venus |
| Datum uvedení na trh: | 1989 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | IAD |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Výkon motoru: | 210 kW / 281 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 396 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 93.1 x 82.7 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 376 km/h |

