IDR Arex Roadster
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | IDR Arex Roadster |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | IDR |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Výkon motoru: | 210 kW / 281 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 396 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 93.1 x 82.7 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 345 km/h |

