Innocenti 990 1.0 D
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Innocenti 990 1.0 D |
| Datum uvedení na trh: | 1982 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Innocenti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 993 ccm |
| Výkon motoru: | 28 kW / 37 koní při 4600 otáček |
| Točivý moment: | 61 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 9.2:1 |
| Velikost válce | 76 x 73 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2050 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1530 x 3170 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem nádrže: | 40 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

