Innocenti 990
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Innocenti 990 |
| Datum uvedení na trh: | 1985 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Innocenti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 993 ccm |
| Výkon motoru: | 39 kW / 52 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 75 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 76 x 73 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2050 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1530 x 3170 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 155/70-R12 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 155/70-R12 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

