Innocenti Koral
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Innocenti Koral |
| Datum uvedení na trh: | 1993 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Innocenti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 903 ccm |
| Výkon motoru: | 34 kW / 45 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 63 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 646 x 76.2 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2160 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1550 x 3550 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3310 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 145/80-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 145/80-R13 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

