Innocenti Mille
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Innocenti Mille |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Innocenti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 994 ccm |
| Výkon motoru: | 36 kW / 48 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 72 Nm při 2600 otáček |
| Velikost válce | 646 x 76.2 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2370 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1510 x 1560 x 3650 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3670 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/70-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/70-R13 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

