Irmscher Tigra
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Irmscher Tigra |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Irmscher |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Výkon motoru: | 61 kW / 82 koní při 4600 otáček |
| Točivý moment: | 162 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 82 x 75 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

