Isuzu 117 XDL Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu 117 XDL Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 1979 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2236 ccm |
| Výkon motoru: | 54 kW / 73 koní při 4300 otáček |
| Točivý moment: | 139 Nm při 2400 otáček |
| Komprese: | 21:1 |
| Velikost válce | 88 x 92 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1610 x 4330 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 190 mm |
| Objem nádrže: | 56 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/70-HR13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/70-HR13 |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 130 km/h |

