Isuzu Ascender 5.3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Ascender 5.3 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5300 ccm |
| Výkon motoru: | 213 kW / 286 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 441 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3280 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1920 x 1940 x 5280 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 210 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6320 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/65-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 245/65-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

