Isuzu Ascender S 4WD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Ascender S 4WD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4194 ccm |
| Výkon motoru: | 208 kW / 279 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 372.9 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 18.3:1 |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2880 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1830 x 1940 x 4870 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 210 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4170 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1237/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2084 kg |
| Objem nádrže: | 82 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 240/70-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 15.7 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 13.1 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 11.2 litrů na 100 kilometrů |

