Isuzu Bellett Gemini 1.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Bellett Gemini 1.8 |
| Datum uvedení na trh: | 1978 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1816 ccm |
| Výkon motoru: | 77 kW / 103 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 152 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 84 x 82 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 3-rychlostní automat anebo 4-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1580 x 4140 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3760 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

