Isuzu Florian
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Florian |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1584 ccm |
| Výkon motoru: | 64 kW / 85 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 124 Nm při 2600 otáček |
| Velikost válce | 82 x 75 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2360 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1500 x 4020 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3510 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

