Isuzu Gemini Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Gemini Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 1985 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1816 ccm |
| Výkon motoru: | 57 kW / 77 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 129 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 89.4 x 90 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 3-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1350 x 1580 x 4240 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3760 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 150/80-R13 |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

