Isuzu I-280 LS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu I-280 LS |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Pickup dodávky |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2770 ccm |
| Výkon motoru: | 132 kW / 177 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 250.86 Nm při 2800 otáček |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3200 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1650 x 1720 x 5270 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4170 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1518 kg |
| Objem nádrže: | 74 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.2 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.7 litrů na 100 kilometrů |

