Isuzu I-350
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu I-350 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Výkon motoru: | 132 kW / 177 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 305.1 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

