Isuzu Impulse RS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Impulse RS |
| Datum uvedení na trh: | 1990 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1587 ccm |
| Výkon motoru: | 121 kW / 162 koní při 6600 otáček |
| Točivý moment: | 203 Nm při 4800 otáček |
| Komprese: | 8.5:1 |
| Velikost válce | 80 x 79 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2460 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1700 x 4220 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

