Isuzu Kai
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Kai |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3001 ccm |
| Výkon motoru: | 160 kW / 215 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 312 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

