Isuzu KB 300 TDi LX 4x4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu KB 300 TDi LX 4x4 |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Pickup dodávky |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2998 ccm |
| Výkon motoru: | 98 kW / 131 koní při 3800 otáček |
| Točivý moment: | 265 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 18.3:1 |
| Velikost válce | 95.4 x 104.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3030 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4170 litrů |
| Objem nádrže: | 83 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 240/75-R15 |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

