Isuzu KB 350i V6 Double Cab LX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu KB 350i V6 Double Cab LX |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3494 ccm |
| Výkon motoru: | 149 kW / 200 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 281 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 93.4 x 85 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1740 x 1810 x 4910 mm |
| Objem nádrže: | 76 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

