Isuzu New Bellel
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu New Bellel |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1989 ccm |
| Výkon motoru: | 61 kW / 82 koní při 4600 otáček |
| Točivý moment: | 162 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 82 x 75 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2540 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1520 x 1700 x 4480 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4270 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

