Isuzu Rodeo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu Rodeo |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3164 ccm |
| Výkon motoru: | 155 kW / 208 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 290.18 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1750 x 1790 x 4490 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

