Isuzu ZXS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Isuzu ZXS |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Isuzu |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3165 ccm |
| Výkon motoru: | 163 kW / 219 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 398.66 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 93 x 102 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 8 (Side airbags.) |

